KURUMSAL

ABS Hakkında

ABS İSTİF MAKİNALARI Firması bir NİHAT ÖZTÜZÜN VE OĞULLARI KURULUŞUDUR. Ana firmamız 63 yıla yaklaşan sürelerde bayilik organizasyonları ile, etkin şekilde satış ile gereklilikleri, servis ile yedek parça konularında tecrübeleri olan ve bu konularda sektörde iyi anılan kişiler olarak ABS İSTİF MAKİNALARI DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.’ni kurduk. Burada kısa süre içerisinde pazarın ihtiyaçları olan makinaları bize güvenen değerli müşterilerimize sunarak güvenle satışını yaptığımız makinaların kalitelerinin yanında satış sonrasındaki desteğimizi en ekonomik ve en hızlı sürelerde sunarak makinalarımızın arkasında durmak ana hedefimiz ve değişmez prensibimizdir. Başladığımız günden bugüne ve bugün gibi geleceğe de bu prensibimize sahip çıkarak çalışma kararlılığındayız.

ABS Vizyonumuz

ABS İSTİF MAKİNALARI DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. olarak pazarın güncel beklentilerini en hızlı şekilde yakalamak, en hızlı çözümlerle değerli Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun makinalar sunmak ve bu makinalarımızında arkasında istikrarlı bir şekilde durarak pazarda iyi olarak anılan firmalar arasına adımızı yazdırabilmek için sadece bugün değil, gelecekteki en büyük hedefimizde bu olacaktır.

ABS Misyonumuz

Bizler geçmişlerimize bakıldığında Mümessilliğini aldığımız markalarda aradığımız özellikler ve beklentilerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetine öncelik verdiğimiz görülmektedir. Senelerce mücadelemiz hep bu sorumluluk içerisindede sürmektedir. Biz satışını yapmakta oldugumuz makinaları öncelikle kendimiz alırız ve bütün kompenentlerinde fiyat düzeyi ne ise o düzeyin gerektirdıği en iyilerinde oluşmasına gayret sarfederiz. Bunun neticesinde sattığımız her bir makina için pazarda söylenen tüm güzel yorumlar, bizim yaptığımız işteki en büyük ödülümüzdür.